Folke Arström

(Sverige, 1907-1997)
Folke Arström
(Sverige, 1907-1997)

FOLKE ARSTRÖM, fiskbestick, 24 delar, rostfritt stål, "Thebe", Gense, 1900-talets mitt.

12 fiskgafflar och 12 fiskknivar. Längd 18-20 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
600
53
56
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (7 bud)
18 maj 2018 22:02
600 SEK
18 maj 2018 22:02
600 SEK
17 maj 2018 19:52
500 SEK
16 maj 2018 0:29
450 SEK
16 maj 2018 0:29
400 SEK
12 maj 2018 16:54
350 SEK
9 maj 2018 23:39
300 SEK