GUNNAR ANDER, kandelaber, Ystad Metall, 1900-talets tredje kvartal.

Gulmetall och lackerad metall. Mått 45x9x40 cm.

Slitage. Smärre färgbortfall.

Klubbat pris
1 470
132
139
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
21 jul 2018 15:03
1 470 SEK
21 jul 2018 15:03
1 370 SEK
21 jul 2018 14:18
1 160 SEK
20 jul 2018 8:23
1 060 SEK
18 jul 2018 22:35
700 SEK
18 jul 2018 22:35
650 SEK
18 jul 2018 21:51
550 SEK
18 jul 2018 21:51
500 SEK
17 jul 2018 22:06
400 SEK
17 jul 2018 22:06
350 SEK
16 jul 2018 9:59
300 SEK