1053679

GUNNAR ANDER

Kandelaber, Ystad Metall, 1900-talets tredje kvartal.

Gulmetall och lackerad metall. Mått 45x9x40 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Smärre färgbortfall.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - H1

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Emmelie Skogman

Göteborg

Emmelie Skogman

emmelie.skogman@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    2 dagar 6 timmar

    Utropspris: 2 000 SEK

    650
    63 EUR
    75 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 700 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (9 bud)
    517 maj 14:09650SEK
    416 maj 15:05600SEK
    315 maj 22:11550SEK