PIERRE FORSELL , väggljusstakar, ett par, mässing, Skultuna, 1900-talets andra hälft.

Total höjd 48 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
1 500
132
138
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (20 bud)
20 maj 2018 17:17
1 500 SEK
20 maj 2018 17:16
1 400 SEK
20 maj 2018 17:16
1 350 SEK
20 maj 2018 17:16
1 300 SEK
20 maj 2018 17:15
1 200 SEK
20 maj 2018 17:15
1 200 SEK
20 maj 2018 17:15
1 100 SEK
20 maj 2018 17:15
1 000 SEK
20 maj 2018 17:15
1 000 SEK
20 maj 2018 17:15
950 SEK
20 maj 2018 17:14
950 SEK
20 maj 2018 17:14
900 SEK
20 maj 2018 17:11
850 SEK
20 maj 2018 16:23
800 SEK
13 maj 2018 20:54
750 SEK
13 maj 2018 20:54
700 SEK
13 maj 2018 17:05
600 SEK
13 maj 2018 17:05
550 SEK
13 maj 2018 17:05
500 SEK
11 maj 2018 17:46
300 SEK