VINKYLARE, vitmetall, 1900-talets första hälft.

För två flaskor.
Höjd 18 cm, längd 34 cm.

Bruksslitage. Repor. Anlupen.

Klubbat pris
170
1 926
177
Utropspris
150 EUR
Budhistorik (23 bud)
19 maj 2018 19:50
170 EUR
19 maj 2018 7:31
160 EUR
18 maj 2018 22:09
150 EUR
18 maj 2018 22:09
150 EUR
18 maj 2018 21:31
140 EUR
15 maj 2018 23:16
130 EUR
15 maj 2018 23:16
120 EUR
15 maj 2018 23:16
120 EUR
15 maj 2018 11:50
110 EUR
15 maj 2018 11:49
100 EUR
15 maj 2018 11:49
95 EUR
15 maj 2018 11:49
90 EUR
15 maj 2018 11:49
85 EUR
15 maj 2018 11:40
80 EUR
15 maj 2018 10:28
75 EUR
15 maj 2018 10:28
70 EUR
15 maj 2018 10:28
70 EUR
15 maj 2018 10:27
55 EUR
15 maj 2018 10:27
50 EUR
15 maj 2018 10:27
45 EUR
15 maj 2018 10:27
40 EUR
15 maj 2018 9:52
35 EUR
14 maj 2018 22:14
30 EUR