POKAL, silver, CG Hallberg, Stockholm 1946.

Med spår av förgyllning. I schatull. Diameter 18,5. Höjd 28,5. Vikt 677 g.

Slitage. Repor. Märken.

Klubbat pris
3 850
336
351
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
20 maj 2018 17:33
3 850 SEK
20 maj 2018 17:29
3 650 SEK
20 maj 2018 17:29
3 650 SEK
18 maj 2018 20:56
3 411 SEK
12 maj 2018 8:40
3 211 SEK
12 maj 2018 8:40
3 200 SEK
12 maj 2018 0:00
3 000 SEK