1054144

DESSERTBESTICK, 12 st, emalj och förgyllt sterling silver, Thorvald Marthinsen, Norge, svenska importstämplar.

6 st skedar och 6 st gafflar. Längd 15,5 cm. Vikt ca 348 g.

Konditionsrapport

Anlöpningar, sedvanligt slitage.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Nan Jarjis

    Nan Jarjis

    nan.jarjis@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 250 EUR

    Slutpris

    285
    EUR
    2 929 SEK
    323 USD

    Budhistorik (13 bud)
    4A19 maj 13:11285EUR
    219 maj 13:11265EUR
    419 maj 13:09245EUR
    Acceptpris på 125 EUR uppnåddes