1054221

NILS FOUGSTEDT, skål med lock 1900-talets första hälft.

Patinerad brons, märkt; FAK brons Nils Fougstedt, diameter 14, höjd 8 cm.

Konditionsrapport

Rostangrepp. Åldersrelaterat slitage. Repor.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Patrik Ljungcrantz

    Patrik Ljungcrantz

    patrik.ljungcrantz@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    500
    49 EUR
    55 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (3 bud)
    320 maj 19:58500SEK
    219 maj 00:42350SEK
    117 maj 23:43300SEK