Nils Fougstedt

(Sverige, 1881-1954)
Nils Fougstedt
(Sverige, 1881-1954)

NILS FOUGSTEDT, skål med lock 1900-talets första hälft

Patinerad brons, märkt; FAK brons Nils Fougstedt, diameter 14, höjd 8 cm.

Rostangrepp. Åldersrelaterat slitage. Repor.

500
44
47
Utropspris
2 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (3 bud)
20 maj 2018 19:58
500 SEK
19 maj 2018 0:42
350 SEK
17 maj 2018 23:43
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13