1054463

OMEGA

De Ville, armbandsur, 32,5 mm.

stål, quartz, safirglas, datum, läderband, originalspänne i doublé, ca 1993.

Caliber 1432, Serienr 54404026, Boettnr 196.2432

Konditionsrapport

Slitage. Färgbortfall. Repor.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V39

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Carl  Palmegren

Carl Palmegren
Biträdande specialist klockor

carl.palmegren@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    2 dagar 9 timmar

    Utropspris: 3 000 SEK

    1 600
    156 EUR
    185 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 1 700 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (2 bud)
    217 maj 20:181600SEK
    117 maj 11:041500SEK