1054463

OMEGA

De Ville, armbandsur, 32,5 mm.

stål, quartz, safirglas, datum, läderband, originalspänne i doublé, ca 1993.

Caliber 1432, Serienr 54404026, Boettnr 196.2432

Konditionsrapport

Slitage. Färgbortfall. Repor.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Carl  Palmegren

Carl Palmegren
Ansvarig specialist klockor

carl.palmegren@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    2 800
    266 EUR
    312 USD

    Budhistorik (12 bud)
    323 maj 11:282800SEK
    2A23 maj 11:272600SEK
    323 maj 11:272600SEK