VASER, 4 st, tenn, troligen Sylvia Stave, bland annat CG Hallberg, 1930-tal.

Höjd 11-25 cm.

Slitage. Repor. Märken. Bucklor.

Klubbat pris
1 000
88
92
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (3 bud)
21 maj 2018 7:22
1 000 SEK
20 maj 2018 23:31
750 SEK
15 maj 2018 7:49
300 SEK