MOCKASKEDAR, 11 st, silver, utländska stämplar.

Längd ca 9,5 cm. Vikt ca 98 g.

Smärre slitage.

Klubbat pris
300
26
27
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (1 bud)
21 maj 2018 13:45
300 SEK