1054765

GUNNAR NYLUND

Vas, chamotterat stengods, Rörstrand, 1900-talets andra hälft.

Höjd 16 cm

Konditionsrapport

Smärre slitage.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V19

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johanna Graflund

Johanna Graflund

johanna.graflund@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    7 timmar 30 minuter

    Utropspris: 1 500 SEK

    1 900
    185 EUR
    220 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 2 000 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (23 bud)
    1020 maj 23:161900SEK
    9A20 maj 23:161800SEK
    920 maj 21:181700SEK