Sigurd Persson

(Sverige, 1914-2003)
Sigurd Persson
(Sverige, 1914-2003)

SIGURD PERSSON, ljusstakar, ett par

Höjd ca 9 cm, diameter 11 cm

Smärre slitage. Smärre repor.

Klubbat pris
550
48
50
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (7 bud)
20 maj 2018 15:14
550 SEK
20 maj 2018 15:14
500 SEK
20 maj 2018 15:14
500 SEK
19 maj 2018 23:07
450 SEK
16 maj 2018 11:37
400 SEK
15 maj 2018 20:38
350 SEK
15 maj 2018 16:40
300 SEK