1054966

BJÖRN WECKSTRÖM, RING, "Lapplands vår", odlade pärlor, 14K guld. Lapponia 1960-tal.

Storlek 17,25. Vikt ca 3 g.

Konditionsrapport

Gravyr, smärre slitage.

Följerätt
Ja

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Nina Westerlund

    Stockholm, Helsingfors

    Nina Westerlund
    Specialist klockor och smycken, gemmolog

    nina.westerlund@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 200 EUR

    Slutpris

    130
    EUR
    1 336 SEK
    147 USD

    Budhistorik (7 bud)
    4A22 maj 16:47130EUR
    522 maj 16:47120EUR
    419 maj 19:24100EUR
    Acceptpris på 100 EUR uppnåddes