BORDSPLATEUER, 4 st, 1900-talets mitt

Med mässing och spegelglas. Diameter 20-30 cm, resp 53 x 21 cm

Slitage. En bricka med lagningar.

Klubbat pris
1 600
141
147
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (14 bud)
22 maj 2018 20:22
1 600 SEK
22 maj 2018 9:47
1 500 SEK
22 maj 2018 9:47
1 500 SEK
21 maj 2018 17:55
1 355 SEK
21 maj 2018 17:55
1 255 SEK
20 maj 2018 19:59
750 SEK
20 maj 2018 19:59
700 SEK
20 maj 2018 19:59
650 SEK
20 maj 2018 19:59
600 SEK
20 maj 2018 19:58
500 SEK
20 maj 2018 19:58
450 SEK
18 maj 2018 17:20
400 SEK
18 maj 2018 17:20
350 SEK
16 maj 2018 19:09
300 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

208. Johan Bergström, "Pagan Postcards (Mayhem Excerpt #04)", 2011.
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
Budhistorik
25 000

ditt bud
Aktuellt bud:
25 000 SEK