KAMEROR, 3 st, 1940-70-tal.

KAMEROR, 3 st, 1940-70-tal.

Voigtländer Vito B.
Polaroid Land Camera 1000 + Polatronic 1 flash.
Photax Brevete III Boyer Paris Serie VIII bakelit kamera, bredd 16 cm, höjd 10 cm.

Bruksslitage. Ej funktionstestade.

Klubbat pris
35
397
37
Utropspris
150 EUR
Budhistorik (2 bud)
22 maj 2018 22:57
35 EUR
22 maj 2018 10:32
30 EUR