RING och ÖRHÄNGEN, 18K med odlade pärlor och rosenstenar. Skruvmekanism.

Total vikt 5,4 gram. Ring storlek 17,25/54.

Nagg. Slitage.

Klubbat pris
1 000
90
95
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (2 bud)
19 maj 2018 6:44
1 000 SEK
18 maj 2018 19:15
300 SEK