Madeleine Pyk – en samling F769

LOUIS VUITTON väska "Keepall 55 bandouliere damier graphite"

Damier graphite med svarta skinndetaljer. Justerbar axelrem. Silverfärgade metall beslag och dragkedja. Fodrad i svart canvas. Märkt "LOUIS VUITTON PARIS". Numrerad "MB4099". Ca 55 x 25 x 30 cm. Dustbag medföljer. Nyckel finns.

Bruksskick. Mindre repor/märken

Klubbat pris
9 200
873
999
Utropspris
10 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
26 maj 2018 21:29
9 200 SEK
26 maj 2018 21:28
9 000 SEK
26 maj 2018 21:28
9 000 SEK
26 maj 2018 21:25
8 800 SEK
26 maj 2018 21:25
8 600 SEK
26 maj 2018 21:25
8 400 SEK
26 maj 2018 21:25
8 200 SEK
26 maj 2018 16:38
8 000 SEK
24 maj 2018 15:50
6 666 SEK
24 maj 2018 15:47
6 000 SEK
24 maj 2018 15:42
5 000 SEK