1055564

PENNOR/PENNSET

4 st, Waterman, Cross, Nazareno Gabrielli, Inoxcrom.

Penna Cross, silver, längd 13 cm, i etui.
Pennset Waterman doublé, blyerts samt kulspets, längd 13 cm.
Penna, Nazareno Gabrielli, förgyllt silver, längd 14 cm, spets storlek M. I etui.
Penna Inoxcrom, försilvrad, längd 13,5 cm. I etui.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Ej funktionstestad.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - V3

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Lina Olsen

Lina Olsen

lina.olsen@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    1 dag 2 timmar

    Utropspris: 2 000 SEK

    400
    39 EUR
    46 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 450 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (1 bud)
    119 maj 08:46400SEK