RING 18 K guld med 1 diamant Flander slipning, 0,30 ct G SI enligt uppgift

Totalvikt 4,5 gram. Storlek 17/53,5.

Repor. Slitage.

Klubbat pris
3 000
266
278
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
11 jun 2018 21:00
3 000 SEK
11 jun 2018 18:25
2 500 SEK
9 jun 2018 22:52
2 000 SEK
7 jun 2018 17:15
1 500 SEK
4 jun 2018 22:28
1 100 SEK
4 jun 2018 18:45
1 000 SEK