1055772

CIGARRSKRIN, silver, 1900-tal.

Fodrad med cederträ. Svensk importstämpel. Monogram på locket. Längd 17,5 cm, bredd 11 cm, höjd ca 4 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Monogram.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Jan Ahlklo

    Jan Ahlklo

    jan.ahlklo@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 500 SEK

    Slutpris

    1 300
    126 EUR
    143 USD

    Budhistorik (4 bud)
    225 maj 18:581300SEK
    325 maj 18:571200SEK
    Acceptpris på 1 200 SEK uppnåddes
    224 maj 12:511000SEK