1055772

CIGARRSKRIN

Silver, 1900-tal.

Fodrad med cederträ. Svensk importstämpel. Monogram på locket. Längd 17,5 cm, bredd 11 cm, höjd ca 4 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Monogram.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - N10

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Jan Ahlklo

Jan Ahlklo

jan.ahlklo@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 500 SEK

    Slutpris

    1 300
    127 EUR
    149 USD

    Budhistorik (4 bud)
    225 maj 18:581300SEK
    325 maj 18:571200SEK
    Acceptpris på 1 200 SEK uppnåddes
    224 maj 12:511000SEK