VÄSKA / CLUTCH, Christian Dior

Monogramcanvas med detaljer av läder och guldgärgad metall. Fodrad med skinn. Två ytterfickor. Avtagbar axelrem. Märkt "Christian Dior PARIS MADE IN FRANCE". Mått ca 26x19x6 cm

Slitage. Repor. Märken.

Utropspris
2 000 SEK