Sven Palmqvist

(Sverige, 1906-1984)
Sven Palmqvist
(Sverige, 1906-1984)

SVEN PALMQVIST, skål, Ravenna. Signerad. Orrefors.

Glas . Signerad: Orrefors Ravenna P.6559 Sven Palmqvist. Höjd 13 cm, diameter 20 cm.

Slitage. Repor.

Klubbat pris
5 755
511
533
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (23 bud)
27 maj 2018 16:55
5 755 SEK
9
27 maj 2018 16:55
5 555 SEK
9
27 maj 2018 16:02
4 401 SEK
8
27 maj 2018 16:02
4 201 SEK
8
27 maj 2018 13:18
3 800 SEK
27 maj 2018 13:18
3 600 SEK
26 maj 2018 13:04
3 200 SEK
26 maj 2018 13:04
3 000 SEK
25 maj 2018 0:23
2 700 SEK
25 maj 2018 0:23
2 500 SEK
23 maj 2018 13:48
1 850 SEK
23 maj 2018 13:48
1 750 SEK
23 maj 2018 13:48
1 450 SEK
23 maj 2018 13:48
1 350 SEK
21 maj 2018 15:17
950 SEK
21 maj 2018 15:17
900 SEK
19 maj 2018 17:19
850 SEK
19 maj 2018 17:19
800 SEK
19 maj 2018 17:18
650 SEK
19 maj 2018 17:18
600 SEK
19 maj 2018 12:46
400 SEK
19 maj 2018 12:39
350 SEK
19 maj 2018 12:03
300 SEK