MANSCHETTKNAPPAR, 1 par, 18K guld, G. A. Dahlgren Malmö 1909

Vikt 5,9 g. Mått ca 1,5 x 1 cm. Original etui.

Slitage. Repor.

Klubbat pris
1 720
152
158
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
31 maj 2018 10:23
1 720 SEK
31 maj 2018 10:23
1 620 SEK
31 maj 2018 10:23
1 550 SEK
31 maj 2018 9:32
1 410 SEK
31 maj 2018 6:13
1 310 SEK
26 maj 2018 13:09
1 210 SEK
26 maj 2018 13:09
1 200 SEK
24 maj 2018 22:12
1 000 SEK