JACOB ÄNGMAN, bestickservis, silver, 40 delar, Rosenholm, 1900-talets andra hälft.

12 bordsgafflar 17,7 cm
12 bordssked 18 cm
12 bordsknivar 19 cm
4 kaffeskedar 12 cm

Vikt, utan knivar, ca 1043 gram

Smärre slitage. Märken. Repor. Anlupen.

Klubbat pris
7 708
672
703
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (26 bud)
9
2 jun 2018 14:17
7 708 SEK
1 jun 2018 21:58
7 508 SEK
8
1 jun 2018 21:56
7 308 SEK
1 jun 2018 21:56
7 110 SEK
1 jun 2018 19:46
7 100 SEK
8
1 jun 2018 19:46
6 900 SEK
31 maj 2018 15:32
6 700 SEK
31 maj 2018 14:07
6 500 SEK
31 maj 2018 14:07
6 400 SEK
31 maj 2018 12:34
6 100 SEK
31 maj 2018 12:33
6 000 SEK
31 maj 2018 12:23
5 300 SEK
31 maj 2018 12:23
5 100 SEK
29 maj 2018 11:07
4 900 SEK
29 maj 2018 7:17
4 700 SEK
29 maj 2018 7:17
4 500 SEK
29 maj 2018 7:17
4 500 SEK
29 maj 2018 7:16
4 300 SEK
29 maj 2018 7:16
4 100 SEK
28 maj 2018 15:16
3 900 SEK
27 maj 2018 21:34
3 700 SEK
27 maj 2018 21:34
3 500 SEK
26 maj 2018 21:30
3 311 SEK
26 maj 2018 21:30
3 111 SEK
25 maj 2018 23:40
3 000 SEK
25 maj 2018 19:28
300 SEK