Madeleine Pyk – en samling F769

VINSIL, silver, möjligen William Bateman, London ca 1820.

Längd 11 cm. Vikt 66 g.

otydliga stämplar. Senare gravyr. Smärre slitage.

Klubbat pris
2 700
256
293
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (12 bud)
30 maj 2018 14:50
2 700 SEK
30 maj 2018 14:50
2 500 SEK
30 maj 2018 8:17
2 200 SEK
30 maj 2018 8:17
2 000 SEK
29 maj 2018 21:43
1 650 SEK
29 maj 2018 18:55
1 550 SEK
29 maj 2018 18:55
1 500 SEK
29 maj 2018 0:18
1 107 SEK
29 maj 2018 0:18
1 007 SEK
26 maj 2018 21:58
700 SEK
25 maj 2018 9:50
600 SEK
24 maj 2018 20:32
550 SEK