Madeleine Pyk – en samling F769

OMEGA, Genève, armbandsur, 35,5 mm.

Guld på stål, automatisk, plexiglas, datum, gravyr, läderband, ca 1960.

Åldersrelaterat slitage. Repor.

Klubbat pris
3 500
332
382
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (10 bud)
7 jun 2018 7:35
3 500 SEK
7 jun 2018 7:35
3 400 SEK
2 jun 2018 19:23
3 200 SEK
1 jun 2018 14:08
3 000 SEK
1 jun 2018 14:08
2 800 SEK
1 jun 2018 13:49
2 600 SEK
31 maj 2018 19:08
2 400 SEK
31 maj 2018 16:19
2 200 SEK
30 maj 2018 23:40
2 000 SEK
30 maj 2018 23:39
900 SEK
Carl  Palmegren
Carl Palmegren
Ansvarig specialist klockor
+46 (0)739 40 08 23