1050314
MINIATYRBOJAN, porslin. Qingdynastin, 1700-tal.
Miniatyrbojan, porslin. qingdynastin, 1700-tal.

Ovoid med dekor i underglasyrblått av flodlandskap. Höjd 10 cm.

Obet slitage.

Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Slutpris
1 100
102
112
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
22 jun 2018 20:36
1 100 SEK
22 jun 2018 20:36
1 100 SEK
19 jun 2018 23:28
1 000 SEK
19 jun 2018 14:00
350 SEK
15 jun 2018 18:13
300 SEK