Madeleine Pyk – en samling F769

BLOMBORD / SIDOBORD, 1950 / 60-tal.

Målad stomme samt med avtagbar skiva med kringvarande list. Längd 90 cm, bredd 48 cm, höjd 57 cm.

Slitage. Märken.

Klubbat pris
1 000
95
109
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
4 maj 2018 19:24
1 000 SEK
4 maj 2018 19:24
900 SEK
4 maj 2018 19:24
850 SEK
4 maj 2018 18:56
800 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79