Madeleine Pyk – en samling F769

TRÄDGÅRDSBORD , 1900-talets slut.

Rund skiva i marmor. Underrede i metall. Diameter 60 cm. Höjd 75 cm.

Märken. Slitage. Nagg. Sprickor.

Klubbat pris
1 500
142
163
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (14 bud)
28 apr 2018 9:40
1 500 SEK
8
28 apr 2018 9:40
1 400 SEK
27 apr 2018 21:50
1 300 SEK
27 apr 2018 21:50
1 200 SEK
26 apr 2018 14:26
850 SEK
26 apr 2018 14:26
800 SEK
25 apr 2018 20:42
650 SEK
25 apr 2018 20:42
600 SEK
25 apr 2018 20:40
550 SEK
25 apr 2018 20:40
500 SEK
23 apr 2018 21:27
450 SEK
22 apr 2018 9:03
400 SEK
21 apr 2018 9:48
350 SEK
21 apr 2018 2:19
300 SEK