SITTGRUPP, 4 delar, 1900-talets andra hälft.

Bambu och rotting. Soffa, bord samt ett par fåtöljer. Bord med skiva av glas. Soffans längd 120 cm. Sitthöjd ca 37 cm. Diameter 55, höjd 49 cm.

Slitage. Torrsprickor. Bristningar. Fläckar. Saknar plymåer.

Klubbat pris
3 550
337
385
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (17 bud)
1 maj 2018 10:13
3 550 SEK
8
1 maj 2018 10:12
3 350 SEK
1 maj 2018 10:12
3 150 SEK
8
1 maj 2018 10:12
3 100 SEK
1 maj 2018 10:11
2 900 SEK
1 maj 2018 10:08
2 700 SEK
1 maj 2018 10:07
2 500 SEK
1 maj 2018 10:07
2 500 SEK
26 apr 2018 12:47
2 300 SEK
26 apr 2018 12:47
2 100 SEK
26 apr 2018 9:55
1 900 SEK
26 apr 2018 9:55
1 800 SEK
26 apr 2018 9:55
1 700 SEK
26 apr 2018 9:55
1 600 SEK
25 apr 2018 12:37
1 500 SEK
24 apr 2018 22:29
550 SEK
24 apr 2018 18:46
300 SEK