KAR MED TAPP, koppar, 1900-tal

På smidesställning. Karets diameter 62 cm (exkl tapp). Höjd 51 cm.

Slitage. Bucklor. Något ärgad. Mindre skada på tapp.

Klubbat pris
750
66
69
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (9 bud)
10 maj 2018 18:30
750 SEK
10 maj 2018 17:17
700 SEK
10 maj 2018 17:17
650 SEK
10 maj 2018 17:17
600 SEK
10 maj 2018 17:17
550 SEK
8 maj 2018 13:34
450 SEK
8 maj 2018 13:34
400 SEK
6 maj 2018 22:16
350 SEK
4 maj 2018 8:07
300 SEK