FISKEKONT, 1900-talets första hälft.

Korg med smidesbeslag. Tillbehör medföljer t ex pimplespön. Höjd 55 cm.

Slitage. Repor. Märken. Bristningar.

Klubbat pris
500
47
54
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (5 bud)
3 maj 2018 11:51
500 SEK
1 maj 2018 22:59
450 SEK
1 maj 2018 22:59
400 SEK
1 maj 2018 22:59
350 SEK
26 apr 2018 17:00
300 SEK