FORMAR, 4 st, trä, allmoge, 1800-tal.

Isärtagbara. Längd 17 - 32 cm, bredd 16 - 20 cm, höjd 9,5 - 15 cm.

Åldersrelaterat slitage med torrsprickor och skador. En kompletterad. Ställvis maskstungna.

Klubbat pris
1 100
96
100
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (14 bud)
13 jun 2018 21:42
1 100 SEK
13 jun 2018 21:42
1 000 SEK
13 jun 2018 21:42
950 SEK
13 jun 2018 16:52
700 SEK
12 jun 2018 22:00
650 SEK
12 jun 2018 22:00
650 SEK
10 jun 2018 22:07
600 SEK
10 jun 2018 21:52
550 SEK
10 jun 2018 21:52
500 SEK
10 jun 2018 21:52
500 SEK
10 jun 2018 21:42
450 SEK
10 jun 2018 21:14
400 SEK
7 jun 2018 21:59
350 SEK
6 jun 2018 23:56
300 SEK