STÖVELKNEKT, gjutjärn, Sverige, 1900-tal.

"Herre ett tag till går det". Längd ca 30 cm.

Slitage, smärre rost.

Klubbat pris
1 600
152
174
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (17 bud)
6 maj 2018 20:43
1 600 SEK
6 maj 2018 20:43
1 500 SEK
4 maj 2018 22:34
1 100 SEK
4 maj 2018 22:34
1 000 SEK
4 maj 2018 22:34
1 000 SEK
4 maj 2018 21:55
751 SEK
2 maj 2018 16:01
701 SEK
2 maj 2018 7:28
651 SEK
2 maj 2018 7:28
610 SEK
1 maj 2018 14:52
601 SEK
1 maj 2018 6:56
551 SEK
1 maj 2018 6:55
501 SEK
1 maj 2018 6:55
500 SEK
1 maj 2018 6:55
450 SEK
1 maj 2018 6:55
400 SEK
30 apr 2018 23:22
350 SEK
30 apr 2018 16:22
300 SEK