STÖVELKNEKT, gjutjärn, Sverige, 1900-tal.

"Herre ett tag till går det". Längd ca 30 cm.

Slitage, smärre rost.

Klubbat pris
1 600
141
149
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (17 bud)
6 maj 2018 20:43
1 600 SEK
6 maj 2018 20:43
1 500 SEK
4 maj 2018 22:34
1 100 SEK
4 maj 2018 22:34
1 000 SEK
4 maj 2018 22:34
1 000 SEK
4 maj 2018 21:55
751 SEK
2 maj 2018 16:01
701 SEK
2 maj 2018 7:28
651 SEK
2 maj 2018 7:28
610 SEK
1 maj 2018 14:52
601 SEK
1 maj 2018 6:56
551 SEK
1 maj 2018 6:55
501 SEK
1 maj 2018 6:55
500 SEK
1 maj 2018 6:55
450 SEK
1 maj 2018 6:55
400 SEK
30 apr 2018 23:22
350 SEK
30 apr 2018 16:22
300 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

29. Kaj Franck, karaff, "Kremls klockor", Nuutajärvi, Notsjö, Finland 1961.
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
Budhistorik
34 000

ditt bud
32 000

ditt bud
30 000

ditt bud
28 000

ditt bud
26 000

ditt bud
24 000

ditt bud
22 000

ditt bud
Aktuellt bud:
34 000 SEK