Hans-Agne Jakobsson

(Sverige, 1919-2009)
Hans-Agne Jakobsson
(Sverige, 1919-2009)

HANS-AGNE JAKOBSSON, blombord, 1900-talets andra hälft.

Rak form, koppar på svartlackerad benställning i metall, insats i vitlackerad perforerad plåt. Längd 67, bredd 42, höjd 51 cm.

Bruksskick.

Klubbat pris
1 705
153
162
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (25 bud)
11 maj 2018 22:35
1 705 SEK
11 maj 2018 22:35
1 650 SEK
11 maj 2018 22:35
1 602 SEK
11 maj 2018 22:33
1 502 SEK
11 maj 2018 22:33
1 500 SEK
11 maj 2018 22:31
1 401 SEK
11 maj 2018 22:31
1 301 SEK
11 maj 2018 22:31
1 300 SEK
11 maj 2018 22:30
1 200 SEK
11 maj 2018 22:30
1 103 SEK
11 maj 2018 22:30
1 002 SEK
11 maj 2018 22:30
952 SEK
11 maj 2018 22:30
901 SEK
11 maj 2018 22:30
851 SEK
11 maj 2018 22:29
850 SEK
11 maj 2018 22:29
800 SEK
11 maj 2018 22:29
751 SEK
11 maj 2018 22:28
750 SEK
11 maj 2018 22:27
700 SEK
6 maj 2018 23:39
650 SEK
5 maj 2018 8:19
600 SEK
4 maj 2018 22:28
550 SEK
4 maj 2018 22:27
500 SEK
4 maj 2018 22:27
500 SEK
3 maj 2018 19:36
300 SEK