TRÄDGÅRDSGRUPP, fyra delar, metall och trä, Melins, Anderstorp, 1900-talets slut.

Stomme av vitlackerad metall. Bord, två fåtöljer samt soffa. Bordets längd 140, bredd 81,5, höjd 70 cm. Soffans längd 147, djup 50, höjd 86, sitthöjd 42. Fåtöljer bredd 70, djup 50, höjd 82, sitthöjd 50 cm.

Slitage. Repor. Märken. Färgbortfall.

Klubbat pris
10 100
891
930
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (36 bud)
9
27 apr 2018 19:59
10 100 SEK
10
27 apr 2018 19:59
10 000 SEK
9
27 apr 2018 19:59
9 600 SEK
10
27 apr 2018 19:57
9 500 SEK
9
27 apr 2018 19:56
8 800 SEK
27 apr 2018 19:55
8 600 SEK
9
27 apr 2018 19:55
8 500 SEK
9
27 apr 2018 19:29
8 000 SEK
8
27 apr 2018 19:29
7 800 SEK
8
27 apr 2018 19:21
7 700 SEK
9
27 apr 2018 19:21
7 500 SEK
9
27 apr 2018 19:14
7 400 SEK
8
27 apr 2018 19:14
7 200 SEK
9
27 apr 2018 19:14
6 900 SEK
8
27 apr 2018 19:14
6 700 SEK
9
27 apr 2018 19:12
6 200 SEK
8
27 apr 2018 19:12
6 000 SEK
9
27 apr 2018 18:44
5 700 SEK
8
27 apr 2018 18:44
5 500 SEK
8
25 apr 2018 18:48
5 400 SEK
9
25 apr 2018 18:47
5 200 SEK
8
25 apr 2018 18:47
5 000 SEK
9
25 apr 2018 18:47
4 200 SEK
8
25 apr 2018 18:47
4 000 SEK
9
24 apr 2018 21:21
3 700 SEK
8
24 apr 2018 21:21
3 500 SEK
8
24 apr 2018 21:08
3 200 SEK
24 apr 2018 21:08
3 000 SEK
24 apr 2018 13:35
2 800 SEK
24 apr 2018 13:35
2 600 SEK
20 apr 2018 20:15
2 400 SEK
20 apr 2018 12:54
2 200 SEK
20 apr 2018 7:34
2 000 SEK
20 apr 2018 7:14
900 SEK
19 apr 2018 23:40
350 SEK
19 apr 2018 20:22
300 SEK