BÄNKAR, ett par, Melins, Anderstorp, 1900-talets slut.

Vitlackerad metall och trä. Längd 125. Bredd 35. Sitthöjd 41 cm.

Slitage. Repor. Märken. Färgbortfall.

Klubbat pris
3 700
327
341
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (15 bud)
24 apr 2018 21:09
3 700 SEK
24 apr 2018 15:42
3 500 SEK
24 apr 2018 15:42
3 300 SEK
22 apr 2018 19:01
3 100 SEK
22 apr 2018 19:01
2 900 SEK
22 apr 2018 0:08
2 700 SEK
21 apr 2018 7:21
2 500 SEK
20 apr 2018 20:16
2 200 SEK
20 apr 2018 20:16
2 000 SEK
20 apr 2018 12:59
1 100 SEK
20 apr 2018 12:59
1 000 SEK
20 apr 2018 12:22
550 SEK
20 apr 2018 12:22
500 SEK
20 apr 2018 7:35
350 SEK
19 apr 2018 14:10
300 SEK