CARL MALMSTEN, trädgårdsgrupp, 6 delar, Igelstaverken AB, 1900-talets andra hälft.

Träribbor av betsad furu. Fem karmstolar samt rundat bord. En stol etikettmärkt, resterande med rester från etikett. Bordets diameter ca 110 cm.

Bruksskick, ställvis hårdare slitage / mindre skador. Stol med förstärkt ribba. Fläckar.

Klubbat pris
7 650
675
704
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
8 maj 2018 22:21
7 650 SEK
8 maj 2018 16:13
7 450 SEK
8 maj 2018 16:13
7 350 SEK
8 maj 2018 13:10
6 000 SEK
8 maj 2018 13:10
5 800 SEK
8 maj 2018 13:10
5 250 SEK
8 maj 2018 13:10
5 050 SEK
7 maj 2018 22:26
4 600 SEK
5 maj 2018 8:56
4 400 SEK
1 maj 2018 12:50
4 200 SEK
1 maj 2018 12:50
4 050 SEK
30 apr 2018 14:13
4 000 SEK