KAMIN, AS Jøtul, Oslo, Norge, 1900-talets andra hälft.

Gjutjärn. Märkt. Bredd 50, djup 50, höjd ca 91 cm.

Bruksslitage. Smärre rostangrepp.

Klubbat pris
2 300
204
213
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
2 maj 2018 16:26
2 300 SEK
1 maj 2018 23:02
2 100 SEK
1 maj 2018 23:02
2 000 SEK
1 maj 2018 23:01
1 900 SEK
1 maj 2018 23:01
1 800 SEK
1 maj 2018 11:20
1 700 SEK
1 maj 2018 11:20
1 600 SEK
28 apr 2018 18:50
1 500 SEK
27 apr 2018 11:42
800 SEK
25 apr 2018 20:46
500 SEK
25 apr 2018 9:04
300 SEK