Madeleine Pyk – en samling F769

TRÄDGÅRDSSTOLAR, 6 stycken, omkring 1900-talets mitt.

Metallstommar med träribbor. Delvis målade och betsade. Sitthöjd ca 42 cm.

Slitage. Torrsprickor. Färgbortfall.

Klubbat pris
2 700
256
294
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
28 apr 2018 21:59
2 700 SEK
28 apr 2018 21:58
2 500 SEK
28 apr 2018 21:58
2 400 SEK
28 apr 2018 21:57
2 200 SEK
28 apr 2018 21:57
2 000 SEK
28 apr 2018 20:50
1 700 SEK
28 apr 2018 9:42
1 600 SEK
24 apr 2018 18:53
1 500 SEK
22 apr 2018 14:17
1 000 SEK