TRÄDGÅRDSURNA, barockstil, gjutjärn, 1900-talets början.

Dekor av bland annat putti. Höjd 22. Diameter 31 cm.

Slitage. Repor. Märken. Rostangrepp.

Klubbat pris
2 700
238
249
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
30 apr 2018 13:13
2 700 SEK
30 apr 2018 13:13
2 500 SEK
30 apr 2018 13:12
2 200 SEK
30 apr 2018 13:12
2 000 SEK
28 apr 2018 9:22
1 700 SEK
26 apr 2018 15:35
1 600 SEK
24 apr 2018 14:31
1 500 SEK
23 apr 2018 15:29
400 SEK
23 apr 2018 12:41
300 SEK