TRÄDGÅRDSMÖBLEMANG, 3 delar, 1900-talets första hälft.

Bemålat järn och trä. Två s.k. bryggeristolar. Sitthöjd 43 cm.
Bord, längd 100 cm. Bredd 60 cm. Höjd 76 cm.

Färgbortfall. Slitage. Rostangrepp.

Klubbat pris
1 200
106
111
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
27 apr 2018 10:07
1 200 SEK
25 apr 2018 17:41
1 100 SEK
24 apr 2018 18:26
1 000 SEK
22 apr 2018 23:00
700 SEK
20 apr 2018 18:09
500 SEK