DÖRRAR, ett par, omkring sekelskiftet 1900.

Glasat dörrpar i ek. Mässingshandtag. Bredd 53 + 53 cm, höjd ca 225 cm.

Skador. Sprickor. Ställvis omfattande slitage. Dörrstopp saknas.

Klubbat pris
2 200
193
205
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (17 bud)
15 maj 2018 16:35
2 200 SEK
15 maj 2018 16:35
2 000 SEK
15 maj 2018 16:35
2 000 SEK
15 maj 2018 2:55
1 100 SEK
15 maj 2018 2:55
1 000 SEK
14 maj 2018 21:34
750 SEK
13 maj 2018 20:40
700 SEK
13 maj 2018 20:40
700 SEK
11 maj 2018 12:05
650 SEK
11 maj 2018 8:42
600 SEK
11 maj 2018 8:42
555 SEK
11 maj 2018 8:38
550 SEK
11 maj 2018 8:38
500 SEK
9 maj 2018 7:36
450 SEK
9 maj 2018 7:36
400 SEK
8 maj 2018 22:16
350 SEK
8 maj 2018 19:30
300 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

30. Oiva Toikka, skulptur, fågel, glas, "Kiikkuri", Nuutajärvi Notsjö, Finland 1976-78.
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
Budhistorik
44 000

ditt bud
42 000

ditt bud
Fair warning
40 000

ditt bud
38 000

ditt bud
Fair warning
36 000

ditt bud
Aktuellt bud:
44 000 SEK