Arne Jones E1299

YTTERFODER, terrakotta, 1900-talets första hälft

Reliefdekor. Diameter 37, höjd 29 cm

Slitage.

Proveniens

Enligt uppgift från Bergviks Herrgård

Klubbat pris
3 600
342
391
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (15 bud)
8
5 maj 2018 19:15
3 600 SEK
5 maj 2018 19:12
3 400 SEK
5 maj 2018 19:02
3 200 SEK
5 maj 2018 19:02
3 000 SEK
4 maj 2018 20:08
2 950 SEK
4 maj 2018 20:08
2 750 SEK
4 maj 2018 20:08
2 700 SEK
4 maj 2018 20:08
2 500 SEK
4 maj 2018 19:17
2 200 SEK
4 maj 2018 19:17
2 000 SEK
1 maj 2018 19:33
1 500 SEK
28 apr 2018 17:26
1 200 SEK
28 apr 2018 8:58
1 100 SEK
28 apr 2018 8:47
1 000 SEK
27 apr 2018 22:17
300 SEK