Madeleine Pyk – en samling F769

BLOMBORD, smide, troligen Frankrike, 1900-tal.

Målad. Längd ca 75, bredd ca 70, höjd ca 105 cm.

Slitage. Rostangrepp.

550
52
60
Utropspris
4 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (6 bud)
10 maj 2018 15:13
550 SEK
10 maj 2018 12:51
500 SEK
10 maj 2018 5:58
450 SEK
8 maj 2018 14:54
400 SEK
4 maj 2018 19:32
350 SEK
3 maj 2018 11:34
300 SEK