STOLAR, 4 st, 1900-talets första hälft.

Stomme av metall. Rygg och sits av träribbor. Målade. Tre stycken märkta Ångbryggeriet Norrtelje. Sitthöjd 45-48 cm. Bredd 40-42 cm. Djup cirka 45 cm. Höjd 74-84 cm.

Slitage. Repor. Märken. Färgbortfall. Rostangrepp.

Klubbat pris
1 700
150
157
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
7 maj 2018 20:41
1 700 SEK
7 maj 2018 20:41
1 600 SEK
7 maj 2018 20:10
1 500 SEK
7 maj 2018 18:11
1 100 SEK
3 maj 2018 0:50
1 000 SEK
2 maj 2018 8:01
350 SEK
2 maj 2018 0:08
300 SEK