SOFFA SAMT SOFFBORD, 1900-talets tredje kvartal.

Stomme av rotting. Bordsskiva av glas. Soffans längd 122 cm. Bordets längd 105 cm, bredd 61 cm, höjd 57 cm. Storblommig klädsel till soffan medföljer.

Bruksslitage. Mindre skador. Enstaka sprickor.

Klubbat pris
1 000
89
94
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
2 maj 2018 13:48
1 000 SEK
2 maj 2018 13:45
600 SEK
30 apr 2018 15:33
505 SEK
29 apr 2018 20:43
455 SEK
28 apr 2018 8:49
300 SEK