TENNISRACKET, 16 stycken. Mestadels 1970-tal. Några fodral medföljer

I trä med nylonsträngar. Olika storlekar.

Slitage. Skador.

Klubbat pris
600
57
65
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
14 maj 2018 13:15
600 SEK
14 maj 2018 2:13
550 SEK
13 maj 2018 20:35
500 SEK
12 maj 2018 20:45
450 SEK
12 maj 2018 19:53
400 SEK
11 maj 2018 22:29
350 SEK
8 maj 2018 11:08
300 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79